Информация об ограничении массовых мероприятий!

Ukrainian Dance Theatre - UDT

Продажа остановлена
прошедшее событие
Бронь На кассу
72
часа

О событии

Ukrainian Dance Theatre Вам представить Вам дві унікальні авторські постановки, які вже встигли отримати чудові відгуки преси і глядачів
 
Сучасний балет "Варіації Життя" від Анни Герус і пластична вистава "Спасіння Архонта" Олени Вертегел у виконанні професійних талановитих артистів.
 
Захоплюючі вистави без слів говорять з глядачем про найважливіше, про гармонію і прощення, про пристрасті й страждання, про хаос, про вихід із зони комфорту, важливість вибору...
 
 
Варіації життя 
 
Ідея,хореографія,постановка- Анна Герус 
Композитори- М. Ріхтер, А. Шнітке 
Г. Перселл,О. Арнальдс 
Художники костюмів- А. Герус, О. Нікітіна
Художнє освітлення- Олена Антохіна
 
Варіації життя – дійство, що розгортається перед глядачем, драматично малює історію людського життя з його злетами і падіннями, коханням і ненавистю, швидкоплинністю і драматизмом. Філігранна пластика, чарівна музика, сценографія і декламування віршу М.Цвєтаєвої «Уж сколько их упало в эту бездну…» наприкінці балету народжують кульмінацію - потужне співпереживання та емпатію до кожного окремого персонажа і до головної героїні, беззахисній та сильній, тонкошкірій і мужній Lady in red.
 
Cпасіння архонта
 
Ідея,хореографія, постановка- Олена Вертегел
Композитор- Марта Галаджун
Художник костюмів- Каріна Гаєва
Проекція- Георгій Потопальський
Художнє освітлення- Олена Антохіна
 
Автор спектаклю використовує давній міф з часів гностичних вчень ІІ-ІІІ ст. лише як тло власних роздумів над темою поневірянь Святої Софії, «душі всіх душ», що схибивши, занурилася глибоко в лабіринт матерії, породивши потворних синів-архонтів. Вони вводять людство в оману, видаючи ілюзію за дійсність, в основі якої лежить незнання. Зрештою, власна інтерпретація автора прекрасно узгоджується з образами холоднокровних і кровожерливих архонтів, які в гонитві за світлими душами, сходять на землю, видаючи себе за черниць, що ховають обличчя від «світла», в ролі якого виступає глядацький зал.

Купить билет на мероприятие можно не отходя от компьютера!

Электронный билет позволяет купить билет с максимальным комфортом. Здесь нет очереди в кассу и вы можете купить билет за 1 минуту прямо сейчас. Для этого нужно:

  • Выбрать место на схеме зала или выбрать количество входных билетов в фан зону;
  • Нажать кнопку "Оформить заказ";
  • Указать имя, адрес электронной почты, номер телефона;
  • Выбрать способ оплаты и доставки;
  • Внести данные банковской карты и завершить заказ.

Сумма за билеты спишется автоматически, а билет придет на почту через 1-2 минуты. Ваша задача распечатать билет или показать с экрана телефона перед входом в зал.

В 2020 году много интересных концертов, спектаклей и шоу, чтобы не пропустить что-то очень важное предлагаем ознакомиться с афишей города Харьков.

Ukrainian Dance Theatre - UDT состоится 6 февраля 2019, 19:00, среда в ТЕАТРАЛЬНО-КОНЦЕРТНЫЙ ЦЕНТР (ул. Сумская 25). С помощью сервиса internet-bilet.ua, Вы сможете с легкостью забронировать, заказать и купить билеты на интересующий Вас концерт, спектакль, оперу, балет, мастер-классы, спортивные и детские мероприятия, оплатив их самым удобным для Вас способом: через интернет банковской картой VISA/MasterCard, наличными или курьером, если сделаете заказ билета c доставкой.

Вопрос? Ответ!
+