СКАЙ

28 сентября, 21:00

Концерт СКАЙ

Головні рок-романтики країни відкриють новий концертний сезон в Харкові у клубі "Корова" великим сольним концертом!

СКАЙ можна справедливо назвати однією з найпопулярніших груп в українському шоу-бізнесі. Пісні СКАЙ - це цілі історії про стосунки людей, про почуття й про все, що оточує нас у житті!

Першим музичним вибухом, що привернув до гурту увагу "широкого загалу", став трек "Тебе це може вбити" - справжній хіт, що одразу здобув ротації на 25 радіостанціях України. На цю ж пісню було відзнято кліп, який вже довгий час активно мандрує телепростором.

У вереснi минулого року вийшов п'ятий студійний альбом «Нове життя», а гурт офіційно змінив назву з «С. К. А. Й.» на «СКАЙ», видаливши зі старої назви крапки. «Ми починаємо все з чистого листа в прямому і переносному значенні... » - сказав про це лiдер групи Олег Собчук.

Також у минулому роцi СКАЙ вiдсвяткував своє 15-річчя міжнародним ювілейним туром. Зокрема хлопцi відіграли концерти у Лондоні, Дубліні та Парижі. Восени гурт у рамках туру відвідав 10 міст США та Канади з концертною програмою «СКАЙ — Нове життя 15». Першими почути пісні з альбому «Нове життя» мали змогу в Торонто. Згодом були виступи в Чикаго та Вашингтоні, де артисти відіграли благодійний виступ. Виручені кошти було віддано на допомогу бійцю АТО — Анатолію Горбенку. Білети на концерт у Нью-Йорку були розкуплені повністю. Наступним благодійним заходом став виступ у Детройті, де гурт збирав гроші для допомоги Олександру Дарморосу, який втратив зір і ногу, захищаючи Україну.

СКАЙ був одним з претендентів на те, щоб представляти Україну на пісенному конкурсі Євробачення, який пройшов в Києві в травні цого року.

28 вересня на вас чекає презентація нових пісень і всі кращі хіти групи!

Концерт "СКАЙ" в Харькове состоится 28 сентября 2018 года в 21:00. С помощью сервиса internet-bilet.ua, Вы сможете с легкостью забронировать, заказать и купить билеты на интересующий Вас концерт, спектакль, оперу, балет, мастер-классы, спортивные и детские мероприятия, оплатив их самым удобным для Вас способом: через интернет банковской картой VISA/MasterCard, наличными или курьером, если сделаете заказ билета c доставкой

Купить билет на мероприятие можно не отходя от компьютера!

Электронный билет позволяет купить билет с максимальным комфортом. Здесь нет очереди в кассу и вы можете купить билет за 1 минуту прямо сейчас. Для этого нужно:

  • Выбрать место на схеме зала или выбрать количество входных билетов в фан зону;
  • Нажать кнопку "Оформить заказ";
  • Указать имя, адрес электронной почты, номер телефона;
  • Выбрать способ оплаты и доставки;
  • Внести данные банковской карты и завершить заказ.

Сумма за билеты спишется автоматически, а билет придет на почту через 1-2 минуты. Ваша задача распечатать билет или показать с экрана телефона перед входом в зал.

Подключайтесь к нашим каналам:

В 2018 году много интересных концертов, спектаклей и шоу, чтобы не пропустить что-то очень важное предлагаем ознакомиться с афишей города Харьков.

СКАЙ состоится 28 сентября, 21:00 в Клуб "Корова". С помощью сервиса internet-bilet.ua, Вы сможете с легкостью забронировать, заказать и купить билеты на интересующий Вас концерт, спектакль, оперу, балет, мастер-классы, спортивные и детские мероприятия, оплатив их самым удобным для Вас способом: через интернет банковской картой VISA/MasterCard, наличными или курьером, если сделаете заказ билета c доставкой.

Показать полностью...


Это прошедшее мероприятие. Продажа билетов прекращена.

+ Вопрос FaQ Ответ