В связи с военным положением часть мероприятий не состоится. Следите за информацией на страницах событий.

DZIDZIO (ДзиДзьо)

7 апреля 2014, 19:00, понедельник
Продажа прекращена
прошедшее событие

О событии

Улюбленець молоді - мегапопулярний гурт DZIDZIO розпочинає перший всеукраїнський концертний тур! Упродовж лютого-березня 2014 року музиканти виступлять зі шоу-програмою у 12 містах України – Новоград-Волинському, Луцьку, Володимир-Волинському, Чернівцях, Ужгороді, Ковелі, Коростені, Умані, Вінниці, Полтаві, Черкасах та Харкові. 
Квитки на виступ гурту у деяких містах проведення концерту вже розпродано на 90-100%. Адже на сьогодні гурт DZIDZIO не лише підтримує свій статус у якості мегазірки інтернету, фан-клуб якого в соціальній мережі «ВКонтакті» є найбільшим в Україні і перевищує 187 тис. прихильників, а кількість переглядів роликів гурту лише на офіційному каналі «Дзідзьо» в «YouTube» за рік перевищила 11 млн. 
Антигламурний гурт активно просувається і в українському медіа просторі - його запрошують на ефіри вітчизняні радіостанції та телеканали, а соліст гурту - Дзідзьо став ведучим популярного шоу на «Новому каналі» «Заспівай, якщо зможеш». 
В травні минулого року року відбулась визначна подія в історії гурту — сольний концерт на стадіоні «Арена Львів». МЕГАКОНЦЕРТ гурту став знаковим для гурту DZIDZIO. Вони перші, хто провів концерт на новому стадіоні, що був збудований до «Євро 2012» і зібрали 25 000 глядачів.

Купить билет на мероприятие можно не отходя от компьютера!

Электронный билет позволяет купить билет с максимальным комфортом. Здесь нет очереди в кассу и вы можете купить билет за 1 минуту прямо сейчас. Для этого нужно:

  • Выбрать место на схеме зала или выбрать количество входных билетов в фан зону;
  • Нажать кнопку "Оформить заказ";
  • Указать имя, адрес электронной почты, номер телефона;
  • Выбрать способ оплаты и доставки;
  • Внести данные банковской карты и завершить заказ.

Сумма за билеты спишется автоматически, а билет придет на почту через 1-2 минуты. Ваша задача распечатать билет или показать с экрана телефона перед входом в зал.

В 2022 году много интересных концертов, спектаклей и шоу, чтобы не пропустить что-то очень важное предлагаем ознакомиться с афишей города Харьков.

DZIDZIO (ДзиДзьо) состоится 7 апреля 2014, 19:00, понедельник в ККЗ "Україна". С помощью сервиса internet-bilet.ua, Вы сможете с легкостью забронировать, заказать и купить билеты на интересующий Вас концерт, спектакль, оперу, балет, мастер-классы, спортивные и детские мероприятия, оплатив их самым удобным для Вас способом: через интернет банковской картой VISA/MasterCard, наличными или курьером, если сделаете заказ билета c доставкой.