Информация об ограничении массовых мероприятий!

Концерт "Рашель"

Продажа остановлена
прошедшее событие

О событии

24 квітня о 19:00 на сцені ТКЦ (Малий зал ХНАТОБ) чарівна РашельДжанті відкриє радість буття під звуки jazz, soul, popandgospel. Голос далекого Нью-Йорку, фіналістка «Голос країни» Німеччини перетворить процес самозаглиблення на яскраву подорож у незбагненне.
 
Вокал Рашель доповнить віртуоз-піаніст Фалька Боніц.
Відчуйте справжню радість на першому в Україні концерті SPIRIT OF JOY!
Творчість Рашель наповнена не тільки досвідом музичним, скільки духовним, який вона знаходять в унікальній практиці Сахаджа Йоги вже понад 15 років.
Рашель побувала з концертами в більш ніж 30 країнах світу. Її гастролі з успіхом пройшли в Італії, Лондоні, Німеччині, Франції, Швейцарії, Австрії та Чехії.
До Харькова SPIRIT OF JOY запросила Асоціація Сахаджа Йоги України, при підтримці Благодійної організації "Благодійного фонду"ФЕНІКС" та Творчого об'єднання "KOLES_TV".

За походженням гаїтянка народилася в Нью-Йорку, виросла в Монреалі, живе в Берліні. Вокал - пристрасть і сенс її життя.
В якості бек-вокалістки СелінДіон вона багато подорожувала по світу. Розпочавши сольну кар'єру, записала вже три альбоми. Неодноразо вовиступала в Організації Об'єднаних Націй. Особливе місце в її музичній біографії посідають виступи в якості гостьового вокаліста зі всесвітньовідомим Віденським хором хлопчиків.
Талановита співачка і автор пісень, Рашель дебютувала з альбомом D'AME SOUL, який буввизнаний найкращим «альбом омавтентичної французької душі». Нині співачка повернулася до свого першого кохання - джазу. Швидко зростає аудиторія поціновувачів її нового захоплюючого проекту The Afro Jazz Experience.
ФалькБоніц - віртуоз піаніст з Німеччини. Його справжня пристрасть – латинський джаз. Чудовий композитор, він став відомим після виходу дебютного альбому Märzsonne, який створив у складі  FalkBonitzTrio. Маєвеликий досвід участі в театральних проектах - від народної та класичної музики до джазу, свінгу, соул, рок-н-ролуйнавітьпоп-музики.

Дует Рашель Джанті і Фалька Боніца став сенсацією у музичному світі Європи.
Виступ групи SPIRIT OF JOY - це більше ніж концерт. Це музика, що дарує душі спокій, мир серцю і тишу розуму!

Купить билет на мероприятие можно не отходя от компьютера!

Электронный билет позволяет купить билет с максимальным комфортом. Здесь нет очереди в кассу и вы можете купить билет за 1 минуту прямо сейчас. Для этого нужно:

  • Выбрать место на схеме зала или выбрать количество входных билетов в фан зону;
  • Нажать кнопку "Оформить заказ";
  • Указать имя, адрес электронной почты, номер телефона;
  • Выбрать способ оплаты и доставки;
  • Внести данные банковской карты и завершить заказ.

Сумма за билеты спишется автоматически, а билет придет на почту через 1-2 минуты. Ваша задача распечатать билет или показать с экрана телефона перед входом в зал.

В 2020 году много интересных концертов, спектаклей и шоу, чтобы не пропустить что-то очень важное предлагаем ознакомиться с афишей города Харьков.

Концерт "Рашель" состоится 24 апреля 2017, 19:00, понедельник в ТЕАТРАЛЬНО-КОНЦЕРТНЫЙ ЦЕНТР (ул. Сумская 25). С помощью сервиса internet-bilet.ua, Вы сможете с легкостью забронировать, заказать и купить билеты на интересующий Вас концерт, спектакль, оперу, балет, мастер-классы, спортивные и детские мероприятия, оплатив их самым удобным для Вас способом: через интернет банковской картой VISA/MasterCard, наличными или курьером, если сделаете заказ билета c доставкой.

Вопрос? Ответ!
+