Информация об ограничении массовых мероприятий!

Балет "Radio&Juliet. Quatro"

5 декабря 2017, 19:00, вторник
Продажа остановлена
прошедшее событие

О событии

"Radio&Juliet. Quatro" в Харкові

Балет "Radio&Juliet. Quatro" 6 грудня 2017 року на сцені Міжнародного центру культури і мистецтв Федерації профспілок України.

Балет "Radio&Juliet" - симбіоз сміливих думок словенського хореографа Едварда Клюга і новаторської музики однієї з найбільш успішних рок-груп сучасності Radiohead. Тонка емоційна музика Radiohead ( O. K. Computer) , незвичайна пластика Едварда Клюга, замість декорацій - світлові ефекти та відеоінсталяції. Все це змушує глядача зануритися в безсмертну історію Шекспіра про двох веронських закоханих і подивитися на неї під іншим кутом!

Постановка "Radio&Juliet" була створена в 2005 році словенським хореографом Едвардом Клюгом, змінив підхід до вічної історії Шекспіра. Сміливий підхід Едварда викликав резонанс у Європі, США і Азії, де постановка була прийнята з приголомшливим успіхом.
Головну партію у виставі виконує зірка світового балету Денис Матвієнко. Денис - зірка балету, єдиний володар чотирьох гран-прі світових балетних конкурсів. Також у виставі задіяні артисти The Great Gatsby Ballet, підкорив Європу.

З моменту появи в Україні "Radio&Juliet" викликав величезний резонанс - і з першого показу завоював любов глядачів. Завдяки своїй сучасності цей спектакль залучив як прихильників, так і тих, хто ще вчора не здогадувався про існування балету!

За два роки балет "Radio&Juliet" показали у Києві 9 разів. Кожен раз виступ проходило при повному аншлагу з довгими і бурхливими оваціями! Виставу побачили більше 12 000 чоловік.

"...Під музику культової рок-групи Radiohead, на якій виросли сучасні 30-річні, розгортається знайома всім трагічна історія. У буквальному сенсі вдалося "взяти за душу" майстерністю і щирістю виконання: співпереживання трагедії не залишала зал аж до останніх секунд ..."

"...Підлоги розкритого піджака Дениса Матвієнка (виконавець ролі Ромео) весь час описували в танці хитромудрі дуги і еліпси, ніби передаючи постійне кружляння героя на краю прірви між життям і смертю. А Анастасія Матвієнко, відіграла партії Кармен і Джульєтти, в кінці "Radio&Juliet" показала таке вміння підпорядкувати тіло заданому хореографічному малюнку, що навіть маючи балетна публіка вибухнула від захвату...".

Балет "Quatro" - перший приватний проект за всю історію премії "Золота маска", який отримав відразу 4 номінації та став лауреатом премії "Золота маска" в номінації "Краща чоловіча роль у балеті"

Музика до балету Quatro була спеціально написана композитором Мілко Лазаром, хореографія - відомого словенського хореографа Едварда Клюга, відомого своїми постановками Radio&Juliet, Весна Священна, ПерГюнт та інші. На сцені - віолончель, фортепіано і танцівники. Нічого зайвого...

"...Інтонації рухів змінюються щомиті, складаючись в складну пластичну мелодію. Пластика виконавців наче пульсує, захоплюючи різноманітністю емоційних відтінків. Світ Quatro - це світ мегаполісу з його нервовими ритмами, конфліктами і непередбачуваністю..."

"Quatro - брат-близнюк свого попередника. Як і "Radio&Juliet", в ньому панує все та ж естетика експресіоністського мінімалізму, все та ж нервово пульсуюча статика. Цей балет трепанирует хворобливі стосунки між статями, витягуючи замість причин і наслідків десятки питань і відчайдушних криків в порожнечу. Герої цієї вистави існують в ньому ніби автономно і лише іноді, на перший погляд, випадково синхронізуються з ритмами партнерів на зразок того, як мають різну частоту і амплітуду коливань маятники періодично входять в унісон. Маятникоподібні, конвульсивні і інерційні руху є фундаментом хореографічної конструкції, архітектуру якої задає монотонна музика Мілко..."

  Електронний квиток дозволяє купити квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і ви можете купити квиток за 1 хвилину прямо зараз. Для цього потрібно:
 • Вибрати місце на схемі залу або вибрати кількість вхідних квитків у фан зону;
 • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
 • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
 • Вибрати спосіб оплати і доставки;
 • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати квиток або показати з екрану телефону перед входом в зал.

У 2017 році багато цікавих концертів, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитися з афішею Харкова

Подключайтесь до наших каналів:

Telegram, Facebook, Instagram

Виступ "Radio&Juliet. Quatro" відбудеться 5 грудня 2017 в ХНАТОБ, за допомоги сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити квитки на цікавий для вас концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, сплативши їх найзручнішим для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка c доставкою

Купить билет на мероприятие можно не отходя от компьютера!

Электронный билет позволяет купить билет с максимальным комфортом. Здесь нет очереди в кассу и вы можете купить билет за 1 минуту прямо сейчас. Для этого нужно:

 • Выбрать место на схеме зала или выбрать количество входных билетов в фан зону;
 • Нажать кнопку "Оформить заказ";
 • Указать имя, адрес электронной почты, номер телефона;
 • Выбрать способ оплаты и доставки;
 • Внести данные банковской карты и завершить заказ.

Сумма за билеты спишется автоматически, а билет придет на почту через 1-2 минуты. Ваша задача распечатать билет или показать с экрана телефона перед входом в зал.

В 2020 году много интересных концертов, спектаклей и шоу, чтобы не пропустить что-то очень важное предлагаем ознакомиться с афишей города Харьков.

Балет "Radio&Juliet. Quatro" состоится 5 декабря 2017, 19:00, вторник в ХНАТОБ. С помощью сервиса internet-bilet.ua, Вы сможете с легкостью забронировать, заказать и купить билеты на интересующий Вас концерт, спектакль, оперу, балет, мастер-классы, спортивные и детские мероприятия, оплатив их самым удобным для Вас способом: через интернет банковской картой VISA/MasterCard, наличными или курьером, если сделаете заказ билета c доставкой.

Вопрос? Ответ!
+