Концерт "Рок-вечорниці"

20 января 2018, 19:00, суббота
Продажа остановлена
прошедшее событие

О событии

Концерт «П@П@ КАРЛО» в Харкові

20-го січня 2018 в Resto club "Museum" чекаємо вас на «Рок-вечорниці». Це спільний виступ друзів, що плекають українську культуру та музику, в легкій та драйвовій формі, але глибоким та цікавим змістом.
Гостями Вечорниць будуть:

Полтавський гурт «Онейроїд» грає цікаву суміш етно- та альтернативного року. Вже понад 25 років гурт працює на великих сценах, за спиною його виступи на найбільших фестах краіни. Не випадково їх програма має назву «25 кРоків»

«П@П@ КАРЛО» – ветерани харківського рок-н-роллу, учасники багатьох значимих фестів, де звучав український рок. Цього разу музиканти покажуть спільну програму з Борисом Севастьяновим, відомим мільйонними переглядами громадянської лірики. 

Гурт «Яри» їснує з 2013 року, всі музиканти з невеличкого містечка Слобожанщини. Хлопці виконують автентичні украінськіі пісні в сучасному рок - аранжуванні. Їх здобуток – 1 премія на фестивалі «Червона Рута - 2015».

Ти маєш шанс прийти на Рок - вечорниці та підтримати класні українські команди своїми 70 грн.

Серед тих, хто лайкне та репостне розіграємо диски та сувенири. Тих, хто прийде у вишиванці також чекають сюрпризи.
Будемо раді бачити всіх шанувальників сучасної української музики на наших Рок- вечорницях.

  Електронний квиток дозволяє купити квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і ви можете купити квиток за 1 хвилину прямо зараз. Для цього потрібно:
 • Вибрати місце на схемі залу або вибрати кількість вхідних квитків у фан зону;
 • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
 • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
 • Вибрати спосіб оплати і доставки;
 • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати квиток або показати з екрану телефону перед входом в зал.

У 2018 році багато цікавих концертів, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитися з афішею Харкова

Подключайтесь до наших каналів:

Telegram, Facebook, Instagram

Концерт «П@П@ КАРЛО» відбудеться 20 січня 2018 року в Resto-club "Museum" за допомоги сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити квитки на цікавий для вас концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, сплативши їх найзручнішим для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка c доставкою.

Купить билет на мероприятие можно не отходя от компьютера!

Электронный билет позволяет купить билет с максимальным комфортом. Здесь нет очереди в кассу и вы можете купить билет за 1 минуту прямо сейчас. Для этого нужно:

 • Выбрать место на схеме зала или выбрать количество входных билетов в фан зону;
 • Нажать кнопку "Оформить заказ";
 • Указать имя, адрес электронной почты, номер телефона;
 • Выбрать способ оплаты и доставки;
 • Внести данные банковской карты и завершить заказ.

Сумма за билеты спишется автоматически, а билет придет на почту через 1-2 минуты. Ваша задача распечатать билет или показать с экрана телефона перед входом в зал.

В 2019 году много интересных концертов, спектаклей и шоу, чтобы не пропустить что-то очень важное предлагаем ознакомиться с афишей города Харьков.

Концерт "Рок-вечорниці" состоится 20 января 2018, 19:00, суббота в Resto club «Museum». С помощью сервиса internet-bilet.ua, Вы сможете с легкостью забронировать, заказать и купить билеты на интересующий Вас концерт, спектакль, оперу, балет, мастер-классы, спортивные и детские мероприятия, оплатив их самым удобным для Вас способом: через интернет банковской картой VISA/MasterCard, наличными или курьером, если сделаете заказ билета c доставкой.

Вопрос? Ответ!
+