Міжнародний фестиваль "Дзеркальний струмінь"

25 мая 2017, 18:30, четверг
Продажа прекращена
прошедшее событие

О событии

Про учасників Фестивалю 2017:

Станіслав Христенко (фортепіано, диригент - США) - артистичний директор Фестивалю
Свій перший сольний концерт Станіслав Христенко дав в Харкові, будучи учнем Дитячої Музичної школи №13 ім. Коляди. Виступав з концертами в більш, ніж в двадцяти країнах, в тому числі як соліст з більш, ніж тридцятьма симфонічними оркестрами. Записи виступів Станіслава Христенко, випущені на компакт-дисках у США, Великобританії, Німеччини та Гонконгу, а також його виступи отримували відгуки в багатьох газетах і журналах світу, серед яких Нью-Йорк Таймс та Вашингтон Пост (США), El Pais (Іспанія) , журнали Грамофон і BBC Music (Великобританія). Станіслав Христенко є лауреатом тридцяти міжнародних конкурсів піаністів.
Навчався диригуванню в Клівлендському Інституті музики (США), Варшавському Музичному Інституті ім. Шопена (Польща) та Північному Королівському Коледжі Музики (Великобританія). Диригував оркестрами в Чехії, Австрії, США та Великобританії. У 2016 році став лауреатом Міжнародного конкурсу диригентів у Австрії.


Михайло Захаров (скрипка - Австрія)


Випускник Харківської середньої спеціальної музичної школи-інтернату Михайло Захаров виступав в рамках численних міжнародних музичних фестивалів, з сольними концертами та симфонічними оркестрами в Австрії, Німеччині, Швейцарії, Польщі, Хорватії, Словенії, Ізраїлі, Вірменії, Україні та інших країнах. Є Лауреатом багатьох міжнародних конкурсів, в тому числі Міжнародного конкурсу "Festival Bled" в Словенії, конкурсу камерної музики імені Бетховена в Австрії та конкурсу сучасної музики "Fidelio Wettbewerb". Закінчив Університет музики та театрального мистецтва в Граці (Австрія). Грає на скрипці італійського майстра Giovanni Pistucci.

Юрій Немировський (кларнет - Київ)


Концертмейстер групи кларнетів Національного Президентського Оркестру України Юрій Немирівський є випускником Харківської середньої спеціальної музичної школи-інтернату, а також Харківського державного інституту мистецтв імені І. П. Котляревського. Виступав як соліст з багатьма симфонічними та камерними колективами в Україні та за її межами, серед яких Державний симфонічний оркестр Грузії, оркестр Camerata Transylvania (Румунія), Київський камерний оркестр та інші. Брав участь у багатьох фестивалях камерної та сучасної музики.

Алла Позняк (меццо-сопрано - Київ)


Солістка Національної Опери України Алла Позняк виступала в рамках театральних постановок, а також з концертами в Німеччині, Італії, Австрії, Франції, Чехії, Польщі, Японії, Росії та містах України. В її репертуарі кілька десятків ролей в операх Верді, Чайковського, Вагнера, Мусоргського, Скорика та інших. Відеозапис Алли Позняк в ролі принцеси Еболі з опери Верді "Дон Карлос" в постановці Моденского Оперного театру (Італія) виданий на трьох DVD і Blu-ray дисках та користується популярністю серед любителів опери усього світу. Алла Позняк - випускниця Харківського державного інституту мистецтв імені І. П. Котляревського.

Катерина Титова (фортепіано - Німеччина)


Після навчання в Харківській середній спеціальній музичній школі-інтернаті Катерина Титова продовжила навчання в Москві, а пізніше в Німеччині, Великобританії та Італії. Переможниця понад двадцяти Міжнародних конкурсів, виступала з концертами в більшості країн Європи, а також в США. Поточний концертний сезон включає в себе сольні концерти у багатьох престижних залах Європи, включаючи Берлінську філармонію і зал Тонхалле у Цюріху. В квітні 2017 року на німецькому лейблі GWK виходить новий сольний альбом Катерини Титової "... quasi una fantasia".

Олексій Шадрін (віолончель - Німеччина)

Олексій Шадрін виступав як соліст з багатьма оркестрами, в тому числі з Національним оркестром України, Оркестром Національної Опери Монпельє (Франція) та Філармонійним Оркестром Південно-Західної Німеччини. У 2016 році Олексій Шадрін дебютував у Берлінській Філармонії, а в 2017 з оркестром NDR в Ганновері. Є Лауреатом Міжнародних конкурсів в Угорщині, Білорусі та Україні. Олексій Шадрін є випускником Харківської середньої спеціальної музичної школи-інтернату, після чого продовжив своє навчання в Німеччині.

Купить билет на мероприятие можно не отходя от компьютера!

Электронный билет позволяет купить билет с максимальным комфортом. Здесь нет очереди в кассу и вы можете купить билет за 1 минуту прямо сейчас. Для этого нужно:

  • Выбрать место на схеме зала или выбрать количество входных билетов в фан зону;
  • Нажать кнопку "Оформить заказ";
  • Указать имя, адрес электронной почты, номер телефона;
  • Выбрать способ оплаты и доставки;
  • Внести данные банковской карты и завершить заказ.

Сумма за билеты спишется автоматически, а билет придет на почту через 1-2 минуты. Ваша задача распечатать билет или показать с экрана телефона перед входом в зал.

В 2020 году много интересных концертов, спектаклей и шоу, чтобы не пропустить что-то очень важное предлагаем ознакомиться с афишей города Харьков.

Міжнародний фестиваль "Дзеркальний струмінь" состоится 25 мая 2017, 18:30, четверг в ХНАТОБ. С помощью сервиса internet-bilet.ua, Вы сможете с легкостью забронировать, заказать и купить билеты на интересующий Вас концерт, спектакль, оперу, балет, мастер-классы, спортивные и детские мероприятия, оплатив их самым удобным для Вас способом: через интернет банковской картой VISA/MasterCard, наличными или курьером, если сделаете заказ билета c доставкой.

Вопрос? Ответ!
+