La Horsa Bianca

10 ноября 2017, 20:00, пятница
Перейти к выбору билетов
Продажа остановлена
прошедшее событие

О событии

Концерт La Horsa Bianca в Харкові

Уявіть звуковий простір у формі всесвіту—якби всесвіт мав форму коня. До речі, кажуть, що всесвіт має або форму бублика, який приблизно є топологічним аналогом коня, або ж сідла, що теж дивним образом співпадає з усією кінською темою. Отже… про що ми говорили? Про те, що це мало б коли-небудь трапитися!

У місті акторів і музикантів, суцільних творчих закладів і міських чарівників, Госпрому та психлікарні з велетенською Ейфелевою вежею майже у дворі - у цьому місті повинен був з'явитися псих-арт-рок гурт La Horsa Bianca.

Євген Манко / бас, флейта, спів

Ольга Ксендзовська / клавішні, спів

Ігор Авдєєв / ударні, спів

Кирило Гончар / гітара

Максим Трянов / гітара

  Електронний квиток дозволяє купити квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і ви можете купити квиток за 1 хвилину прямо зараз. Для цього потрібно:
 • Вибрати місце на схемі залу або вибрати кількість вхідних квитків у фан зону;
 • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
 • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
 • Вибрати спосіб оплати і доставки;
 • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати квиток або показати з екрану телефону перед входом в зал.

У 2017 році багато цікавих концертів, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитися з афішею Харкова

Подключайтесь до наших каналів:

Telegram, Facebook, Instagram

Концерт La Horsa Bianca відбудеться 16 листопада 2017 в Art-Area ДК, за допомоги сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити квитки на цікавий для вас концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, сплативши їх найзручнішим для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка c доставкою

Купить билет на мероприятие можно не отходя от компьютера!

Электронный билет позволяет купить билет с максимальным комфортом. Здесь нет очереди в кассу и вы можете купить билет за 1 минуту прямо сейчас. Для этого нужно:

 • Выбрать место на схеме зала или выбрать количество входных билетов в фан зону;
 • Нажать кнопку "Оформить заказ";
 • Указать имя, адрес электронной почты, номер телефона;
 • Выбрать способ оплаты и доставки;
 • Внести данные банковской карты и завершить заказ.

Сумма за билеты спишется автоматически, а билет придет на почту через 1-2 минуты. Ваша задача распечатать билет или показать с экрана телефона перед входом в зал.

В 2019 году много интересных концертов, спектаклей и шоу, чтобы не пропустить что-то очень важное предлагаем ознакомиться с афишей города Харьков.

La Horsa Bianca состоится 10 ноября 2017, 20:00, пятница в Art-Area ДК. С помощью сервиса internet-bilet.ua, Вы сможете с легкостью забронировать, заказать и купить билеты на интересующий Вас концерт, спектакль, оперу, балет, мастер-классы, спортивные и детские мероприятия, оплатив их самым удобным для Вас способом: через интернет банковской картой VISA/MasterCard, наличными или курьером, если сделаете заказ билета c доставкой.

Вопрос? Ответ!
+