Сервис комбинирует билетные предложения организаторов и реселлеров. Цены реселлеров могут быть выше номинальных.

КЛАСИЧНА ФЕЄРІЯ

23 декабря, 19:00
Перейти к выбору билетов
Продажа остановлена

Описание

ТIЛЬКИ У ХАРКОВI! ГРАНДІОЗНИЙ БЛАГОДІЙНИЙ КОНЦЕРТ «КЛАСИЧНА ФЕЄРІЯ»

23 грудня найвідоміші музиканти з усього світу та Молодіжний академічний симфонiчний оркестр "СЛОБОЖАНСЬКИЙ" зберуться разом на Великій сцені ХНАТОБ заради допомоги дітям!

Купуючи квитки на цей концерт, ви надаєте шанс малюкам на здорове дитинство!

Ще одна мета проекту – це надати можливість юним глядачам доторкнутися до мистецтва найвищого рівня.

СЕРЕД ГОСТЕЙ світові зірки та лауреати міжнародних конкурсів:

 • - László FENYŐ (Німеччина) - один з найкращих віолончелістів сучасності, який грає на віолончелі 1695 року відомого італійського майстра MATTEO GOFFRILLER.
 • - Daniel AUSTRICH (Німеччина) – скрипаль, доцент Кельнської Вищої школи музики, артист всесвітньо відомого квартету "MICHELANGELO".
 • - Аркадій ШИЛКЛОПЕР (Німеччина) – один з найкращих валторністів світу, також у його виконанні ви почуєте неперевершену гру на дивовижному інструменті – альпійському розі.
 • - Брати ДВОРНІЧЕНКО: Сергій, кларнет (США) та Олександр, альт (Україна) ДИРИГЕНТ – Theodore KUCHAR (США)

Кількість квитків ОБМЕЖЕНА!

Основна частина місць в залі надається дітям-сиротам, дітям-інвалідам та дітям з багатодітних і малозабезпечених сімей БЕЗКОШТОВНО. Невелика кількість квитків надходить до продажу. Купуючи квитки на ці концерти, ви автоматично стаєте благодійниками! Тому що кошти, зібрані з продажу квитків, будуть направлені на закупівлю обладнання в дитячу операційну Харківського обласного клінічного центру урології і нефрології ім. В.І. Шаповала.

Будь-яка дитина з Харкова та Харківської області, в разі необхідності, матиме можливість отримати кваліфіковану хірургічну допомогу з використанням сучасного обладнанням.

Видатні музиканти вам подарують незабутні враження від концерту, а ви, в свою чергу, подаруєте дітям шанс на щасливе дитинство!

ДАВАЙТЕ ПІКЛУВАТИСЯ ПРО ДІТЕЙ РАЗОМ!

Випуск новин про закупівлю обладнання у 2016 році

ПРО ПРОЕКТ:

«КЛАСИЧНА ФЕЄРІЯ» - це міжнародний благодійний проект, направлений на підвищення рівня культури на Україні і допомогу дітям з соціально незахищених категорій населення. З цією метою щороку проводяться концерти класичної музики за участі музикантів світового рівня.

РІК ЗАПОЧАТКУВАННЯ ПРОЕКТУ: 2012

ОРГАНІЗАТОРИ ПРОЕКТУ:

- Музиканти брати Дворніченко Сергій та Олександр

- Олена Єрьоміна, Голова правління БФ "Забота"

Сервис интернет-билет позволяет преобрести билет с максимальным комфортом. Здесь нет очереди в кассу и вы можете купить билет за 1 минуту прямо сейчас. Для этого нужно:

 • Выбрать место на схеме зала или выбрать количество входных билетов в фан зону;
 • Нажать кнопку "Оформить заказ";
 • Указать имя, адрес электронной почты, номер телефона;
 • Выбрать способ оплаты и доставки;
 • Внести данные банковской карты и завершить заказ.

Сумма за билеты спишется автоматически, а билет придет на почту через 1-2 минуты. Ваша задача распечатать билет или показать с экрана телефона перед входом в зал.

В 2017 году много интересных концертов, чтобы не пропустить что-то очень важное предлагаем ознакомиться с афишей Харькова

Подключайтесь к нашим каналам:

Telegram, Facebook, Instagram

Концерт "Класична феєрія" 23 декабрь 2017 года в 19:00. С помощью сервиса internet-bilet.ua, Вы сможете с легкостью забронировать, заказать и купить билеты на интересующий Вас концерт, спектакль, оперу, балет, мастер-классы, спортивные и детские мероприятия, оплатив их самым удобным для Вас способом: через интернет банковской картой VISA/MasterCard, наличными или курьером, если сделаете заказ билета c доставкой

Купить билет на мероприятие можно не отходя от компьютера!

Электронный билет позволяет купить билет с максимальным комфортом. Здесь нет очереди в кассу и вы можете купить билет за 1 минуту прямо сейчас. Для этого нужно:

 • Выбрать место на схеме зала или выбрать количество входных билетов в фан зону;
 • Нажать кнопку "Оформить заказ";
 • Указать имя, адрес электронной почты, номер телефона;
 • Выбрать способ оплаты и доставки;
 • Внести данные банковской карты и завершить заказ.

Сумма за билеты спишется автоматически, а билет придет на почту через 1-2 минуты. Ваша задача распечатать билет или показать с экрана телефона перед входом в зал.

Подключайтесь к нашим каналам:

В 2018 году много интересных концертов, спектаклей и шоу, чтобы не пропустить что-то очень важное предлагаем ознакомиться с афишей города Харьков.

КЛАСИЧНА ФЕЄРІЯ состоится 23 декабря, 19:00 в ХНАТОБ. С помощью сервиса internet-bilet.ua, Вы сможете с легкостью забронировать, заказать и купить билеты на интересующий Вас концерт, спектакль, оперу, балет, мастер-классы, спортивные и детские мероприятия, оплатив их самым удобным для Вас способом: через интернет банковской картой VISA/MasterCard, наличными или курьером, если сделаете заказ билета c доставкой.

+ Вопрос FaQ Ответ