Спектакль "Капкан для троих интересных мужчин"

27 сентября, 19:00

Вистава «Капкан для трьох цікавих чоловіків»

Вистава «Капкан для трьох цікавих чоловіків» по жанру це одночасно і містична комедія і психологічний детектив.

В основі сюжету – містифікація: троє головних героїв поспішають по своїм невідкладним справам, але весь час потрапляють зовсім не туди куди потрібно!

Приміщення, що мають три різних адреси, жодна з яких не є вірною, за вікнами порожнє місто, повна ізоляція від зовнішнього світу, все це змушує героїв не тільки задуматися про підступний фатум, а й прийти до каяття в гріхах.

При цьому, вистава «Капкан для трьох цікавих чоловіків» - захоплююче, дотепне видовище, засноване в першу чергу на блискучій акторській грі. Один лише склад виконавців говорить про те, що ЦЕ ТРЕБА БАЧИТИ !!!

Постановка: Б. Чернявський.

В ролях:

  • Олеся Чечельницька;
  • Олексій Смолка;
  • Ігор Зоров;
  • Віталій Крапива/Георгій Поволоцький.

Вистава «Капкан для трьох цікавих чоловіків» в Харькове состоится 27 сентября 2018 года в 19:00. С помощью сервиса internet-bilet.ua, Вы сможете с легкостью забронировать, заказать и купить билеты на интересующий Вас концерт, спектакль, оперу, балет, мастер-классы, спортивные и детские мероприятия, оплатив их самым удобным для Вас способом: через интернет банковской картой VISA/MasterCard, наличными или курьером, если сделаете заказ билета c доставкой

Показать полностью...


Это прошедшее мероприятие. Продажа билетов прекращена.