ТИСЯЧА ТА ОДНА НІЧ

3 апреля, 18:30, среда
Цена: от 150 грн
Бронь На кассу
72
часа
До
5 лет
Включительно
Бесплатно

Описание

Балет «ТИСЯЧА ТА ОДНА НІЧ» Ф.Аміров

Казка, відома кожному, у супроводі чарівної музики Ф. Амірова. Один з найяскравіших і найкрасивіших балетів оперного театру, наповнений почуттями, переживаннями, емоціями і не позбавлений частки гумору. Запальна східна музика і яскраві танці роблять неповторним балетний варіант стародавньої казки. Це історія про чисте, мудре і прекрасне кохання, втілена на сцені харківськими майстрами балету.

Короткий зміст

Ця історія відбулась в дуже давні часи, коли у світі правили царі, невірність в коханні каралася смертю, а вдачі людські дуже відрізнялися від нинішніх.

Якось один з тих царів ‑молодий і могутній Шахріяр, розставшись з коханою жінкою, попрямував на полювання. Раптово повернувшись у палац, він побачив жінку в обіймах раба. Обманутий чоловік, скривджений правитель у присутності свідків його ганьби розправляється з жінкою і приходить до страшного рішення ‑стратити всіх молодих жінок країни.

Несамовитий у своєму обуренні Шахріяр, і марні благання засуджених на страту жінок.

Але ось у світ Зла і насильства входять Краса і Мудрість ‑ це Шехерезада. І відбувається неймовірне. У жорстокому серці Шахріяра пробуджується любов. Але він невблаганний, навіть покохавши, ‑ і Шехерезаду чекає смерть.

Починається боротьба Розуму із Злом, Любові з Ненавистю. Не відразу здається Шахріяр. Тисячу і одну ніч проводить він в невідомій йому досі чудовій країні казок Шехерезади, доки він знову знаходить віру в Любов і Добро.

Шахріяр і Шехерезада жили щасливо. Він, як і раніше, любив їздити на полювання, а Шехерезада, як розповідє легенда, завжди була йому вірною...

Тривалисть1год. 50 хв.

Купить билет на мероприятие можно не отходя от компьютера!

Электронный билет позволяет купить билет с максимальным комфортом. Здесь нет очереди в кассу и вы можете купить билет за 1 минуту прямо сейчас. Для этого нужно:

  • Выбрать место на схеме зала или выбрать количество входных билетов в фан зону;
  • Нажать кнопку "Оформить заказ";
  • Указать имя, адрес электронной почты, номер телефона;
  • Выбрать способ оплаты и доставки;
  • Внести данные банковской карты и завершить заказ.

Сумма за билеты спишется автоматически, а билет придет на почту через 1-2 минуты. Ваша задача распечатать билет или показать с экрана телефона перед входом в зал.

В 2019 году много интересных концертов, спектаклей и шоу, чтобы не пропустить что-то очень важное предлагаем ознакомиться с афишей города Харьков.

ТИСЯЧА ТА ОДНА НІЧ состоится 3 апреля, 18:30, среда в ХНАТОБ. С помощью сервиса internet-bilet.ua, Вы сможете с легкостью забронировать, заказать и купить билеты на интересующий Вас концерт, спектакль, оперу, балет, мастер-классы, спортивные и детские мероприятия, оплатив их самым удобным для Вас способом: через интернет банковской картой VISA/MasterCard, наличными или курьером, если сделаете заказ билета c доставкой.

Вопрос? Ответ!
+