У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Концерт НАРОДНОГО АРТИСТА УКРАЇНИ В.БОЛДИРЄВА

23 вересня 2017, 18:30, субота
Продаж призупинено
минула подія

Про подію

Концерт народного артиста Украина Владимира Болдырева

Одним из самых ярких событий начала нового сезона обещает стать концерт народного артиста Украина Владимира Болдырева. В егопрограмме – произведения из репертуара Муслима Магомаева, которые прозвучат в сопровождении симфонического оркестра Харьковского национального академического театра оперы и балета им. Н. Лысенко. Ведь, несмотря на то, что великого певца, творчество которого составило целую эпоху в истории отечественной эстрады, уже нет с нами – песни из его репертуара до сих пор пользуются огромной популярностью. И лучшей данью уважения Магомаеву в год его 75-летия станет концерт одного из лучших исполнителей его репертуара в Украине – Владимира Болдырева.

Из книги А. Чепалова «Записки призрака оперы»:«Владимир Болдырев <…>несколько раз собирал зал на концерты памяти Магомаева. И пел под симфонический оркестр прекрасно: красивым, бархатным тембром, в традициях великого певца – осмысленно и с достоинством, внешне сдержанно, но вместе с тем волнующе... <…>.В Харьковский театр оперы и балета его пригласили еще в 1981 году студентом Института искусств им. И. Котляревского. В. Болдырев быстро занял достойное место среди ведущих исполнителей харьковской труппы, исполняя сложнейшие партии мирового оперного репертуара. Романтический Дон Жуан в одноименной опере Моцарта и Евгений Онегин Чайковского, разочарованный в жизни и любви – это его роли. Как и искрометный Фигаро в «Севильском цирюльнике», благородный Жорж Жермон в «Травиате», любимец публики Эскамилио в «Кармен», прямодушный и отважный Остап в «Тарасе Бульбе». Отдельная страница творчества Болдырева – участие в постановке на харьковской сцене оперы В. Губаренко «Сват поневоле» по пьесе Г. Квитки-Основьяненко «Шельменко-деньщик», где он с юмором воссоздал на оперной сцене образ плутоватого героя, имя которого стало нарицательным.

На одном из вокальных конкурсов имени Глинки В. Болдырев получил звание лауреата, был дипломантом престижного международного конкурса Мин-Он в Японии (1987). Успешно участвовал почти во всех фестивалях классической музыки «Харьковские ассамблеи», выступал в спектаклях оперных фестивалей имени Л. Собинова (Саратов), Ф. Шаляпина (Казань), фестиваля Моцарта на Корсике(Франция, 1991), праздниках оперного искусства в Сеговии (Испания, 1995) и Флоренции (Италия, 2001).

Как солист харьковской оперы,  выступал с гастролями почти во всех странах Западной и Восточной Европы, а также в США. Он сделал много фондовых записей на украинском радио и телевидении и был участником таких популярных программ, как «Классик-премьер», гала-концертов ведущих мастеров искусств. Концертные программы В. Болдырева подтверждают и его талант первооткрывателя современных вокальных произведений, что особенно сказывается в сотрудничестве с многими харьковскими композиторами.

За творческой судьбой В. Болдырева стоит большой жизненный опыт труженика и солдата, который очень пригодился артисту в борьбе с преградами. По сути он – человек, который «сделал» сам себя. А теперь помогает в сложном процессе профессионального роста молодым певцам, которые учатся в его вокальном классе».

В концерте прозвучат жемчужины репертуара М.Магомаева, среди которых как его собственные сочинения («Приснившаяся песенка», «Элегия», «Синяя вечность», «Земля – Родина любви»), так и произведения его известных современников Г. Свиридова («Маританна»), А. Бабаджаняна («Солнцем опьянен», «Не спеши», «Позови меня», «Сердце на снегу», «Ноктюрн», «Пока я помню – я живу» и др.), А. Пахмутовой («Надежда», «Мелодия», «Нам не жить друг без друга») и других.

Однією з найяскравіших подій початку нового сезону обіцяє стати концерт народного артиста України Володимира Болдирєва. У його програмі – твори з репертуару Мусліма Магомаєва, які прозвучать у супроводі симфонічного оркестру Харківського національного академічного театру опери та балету ім. М. Лисенка. Адже, незважаючи на те, що великого співака, творчість якого склало цілу епоху в історії вітчизняної естради, вже немає з нами – пісні з його репертуару досі користуються величезною популярністю. І кращою даниною поваги Магомаєву в рік його 75-річчя стане концерт одного з кращих виконавців його репертуару в Україні – Володимира Болдирєва.

З книги О. Чепалова «Записки призрака оперы»: «Володимир Болдирєв <...> кілька разів збирав зал на концерти пам'яті Магомаєва. І співав під симфонічний оркестр прекрасно: красивим, оксамитовим тембром, в традиціях великого співака – осмислено і з гідністю, зовні стримано, але разом з тим хвилююче ... <...>В Харківський театр опери та балету його запросили ще в 1981 році студентом Інституту мистецтв ім. І. Котляревського. В. Болдирєв швидко зайняв гідне місце серед провідних виконавців харківської трупи, виконуючи найскладніші партії світового оперного репертуару. Романтичний Дон Жуан в однойменній опері Моцарта і Євгеній Онєгін Чайковського, розчарований у житті та коханні – це його ролі. Як і іскрометний Фігаро в «Севільському цирульнику», благородний Жорж Жермон в «Травіаті», улюбленець публіки Ескамільйо в «Кармен», прямодушний і відважний Остап в «Тарасі Бульбі». Окрема сторінка творчості Болдирєва – участь в постановці на харківській сцені опери В. Губаренка «Сват мимоволі» за п'єсою Г. Квітки-Основ'яненка «Шельменко-Деньщик», де він з гумором відтворив на оперній сцені образ шахраюватого героя, ім'я якого стало прозивним.

На одному з вокальних конкурсів імені Глінки В. Болдирєв отримав звання лауреата, був дипломантом престижного міжнародного конкурсу Мін-Он у Японії (1987). Успішно брав участь майже у всіх фестивалях класичної музики «Харківські асамблеї», виступав у виставах оперних фестивалів імені Л. Собінова (Саратов), Ф. Шаляпіна (Казань), фестивалю Моцарта на Корсиці (Франція, 1991), святах оперного мистецтва в Сеговії (Іспанія, 1995) і Флоренції (Італія, 2001).

Соліст харківської опери виступав з гастролями майже у всіх країнах Західної та Східної Європи, а також в США. Він зробив багато фондових записів на Українському радіо і телебаченні та був учасником таких популярних програм, як «Класик-прем'єр», гала-концертів провідних майстрів мистецтв. Концертні програми В. Болдирєва підтверджують і його талант першовідкривача сучасних вокальних творів, що особливо позначається у співпраці з багатьма харківськими композиторами.

За його творчою долею стоїть великий життєвий досвід трудівника і солдата, який дуже знадобився артисту в боротьбі з перешкодами. По суті він – людина, яка «зробила» себе сама. А тепер допомагає в складному процесі професійного зростання молодим співакам, які навчаються в його вокальному класі».

У концерті прозвучать перлини репертуару співака, серед яких як його власні твори («Приснившаяся песенка», «Элегия», «Синяя вечность», «Земля – Родина любви»),так і твори йоговідомихсучасниківГ. Свиридова («Маританна»), А. Бабаджаняна («Солнцем опьянен», «Не спеши», «Позови меня», «Сердце на снегу», «Ноктюрн», «Пока я помню – я живу» и др.), А. Пахмутової («Надежда», «Мелодия», «Нам не жить друг без друга») та інших. 

Придбати квиток на Концерт НАРОДНОГО АРТИСТА УКРАЇНИ В.БОЛДИРЄВА можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2024 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Концерт НАРОДНОГО АРТИСТА УКРАЇНИ В.БОЛДИРЄВА відбудеться 23 вересня 2017, 18:30, субота в ХНАТОБ. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.