Опера "IYOV"

14 апреля, 19:00
Влад Троїцький режисер і продюсер -Гогольфест, Центр Сучасного Мистецтва "Дах", Даха Браха, Дах Дотерс, Нова Опера.
 
Сучасна Опера-реквієм "ЙОВ" Нової Опери (Київ) -вернулась з світового турне (США, Австрія, Китай, Данія, Польща) і в Харкові 14 квітня відбудеться ювілейна 10 опера. Вперше в історії світової музики віртуозно з'єднані два жанри опери і реквієма. Приходьте, це дуже круто !!!

«IYOV» – містично-театральне дійство для препарованого  рояля, ударних, віолончелі та солістів
Нова опера «IYOV» створена за книгою Йова зі Старого Заповіту та з використанням латинських сакральних текстів. Її написано в синтетичному жанрі, що вперше в історії світової музики поєднав у собі оперу, реквієм та ораторію.
 
Книга Йова – не лише розповідь про життя біблійного героя. Це історія людського відчаю, жертовності та пошуку себе. Пронизлива історія про страждання, що перетворюється на оду життю. Цей твір особливо актуальний в Україні саме зараз, адже безмежна віра Йова не лише дарує надію, а й повертає все втрачене під час випробувань.
 
«IYOV» – це містерія народження нового звуку всередині препарованого рояля, на межі можливостей людського голосу. Драматургію музичного перформансу засновано на контрастній компіляції речитативів (в них використані фрагменти з українського перекладу книги Йова) та музичних номерів, написаних на латинські тексти Реквієму. Музичним відкриттям твору стало використання препарованого рояля. Завдяки нетиповим прийомам гри та використанню ударних інструментів він перетворюється на справжній симфонічний оркестр, а часом – ­навіть на генератор електронних звуків.
 
Проект було вперше представлено на головній сцені фестивалю сучасного мистецтва ГОГОЛЬFEST у вересні 2015 року. Упродовж 2015 року оперу «IYOV» презентували в Китаї, Австрії та США.  У 2016 році оновлену версію опери неодноразово виконували в  Данії , Україні та Польщі.
 
Прем’єра опери «IYOV» у Харкові відбудеться 14 квітня 2017 року у Палац студентів НЮАУ ім. Ярослава Мудрого.
 
Режисер: Владислав Троїцький
Композитори: Роман Григорів, Ілля Разумейко
Виконавці: Мар’яна Головко (сопрано), Анна Марич (сопрано), Андрій Кошман (баритон), Руслан Кірш (баритон), Євген Рахманін (бас),  Тетяна Троїцька (голос), Жанна Марчинська (віолончель), Андрій Надольський (ударні), Ілля Разумейко (рояль), Роман Григорів (диригент)
Звукорежисер: Максим Капуста
 

Показать полностью...


Это прошедшее мероприятие. Продажа билетов прекращена.

+ Вопрос FaQ Ответ