ASTROBLASTOMA

Перейти к выбору билетов
Продажа остановлена
прошедшее событие
Бронь На кассу
72
часа

О событии

Що таке арт-проект ASTROBLASTOMA? Це крик душі…поклик…це три крапки і водночас знак оклику…це театр…який ставить питання і дає відповіді…. це історія…яка відбувається з нами просто тут і зараз…це пошук надії…це життя…справжнє…таке…яке може побороти смерть…це любов…яка ніколи не перестає…. Це…не просто за ради розваги…це щось надзвичайно важливе…важливе для нас…і важливе для кожного… В цей вечір ми розповімо вам історію, яку ми не можемо зіграти….справа в тому, що історія, яку ми хочемо вам розповісти настільки реальна і близька до нас, що хочеться уникнути будь якої штучності, хочеться щоб в цей вечір все було по чесному - щоб якщо плакати, то по чесному, якщо сміятися, то від щирого серця. Адже так сильно в житті цього не вистачає, так мало моментів в житті, коли все чесно. "… Хочется, чтобы каждая струнка человеческой души откликнулась на наш рассказ. Да что там душа, хочется достучаться до самой глубины сердца. Хотя сегодня вокруг нас так много черствых, замерзших сердец. Такое сердце не растопит слеза и не смягчит улыбка ребенка, оно подобно крепости в которую невозможно пробраться. Но там, внутри этой крепости есть что то совершенно иное – очень хрупкое и ранимое, похожее на малое дитя, лишенное любви и заботы" … Що ми ховаємо в наших серцях і чому так боїмося, що хтось дізнається, що у нас всередині? На що ми витрачаємо наші життя і чому так сильно боїмося, що наше життя може мати сенс? Арт-проект – це і театр і водночас перфоманс, який відбувається не просто на сцені, але і всередині кожного глядача…і кожен стає його учасником…ми бачимо героїв історії…але водночас живих людей, які просто зараз перед нами…і все це під чарівні звуки музики живого роялю…який дихає і звучить тут прямо зараз разом з нами…. Правдива і чесна історія молодого музиканта Романа і дівчинки Юлії, які боряться за своє життя…і за своє кохання? Чи вдасться їм перемогти? Проект ведеться двома мовами – українською і російською.
 
Арт-проект ASTROBLASTOMA є благодійною акцією театру "Увімкніть світло", гроші, отримані від продажу квитків на виставу йдуть на допомогу дітям, які боряться з онкологічною хворобою.
а основу вистави взята маленька літня повість "Двоє на крижині" - чуттєва історія Романа та Юлі. Роман - 17ти річний музикант, який бореться з раком. Юля - 16ти річна дівчинка, яка нікому непотрібна, і самотужки бореться з хворобою...Їх зустріч в лікарні - випадковість, або може доля? Чи вдастся їм допомогти один одному перемогти хворобу та жити?

Купить билет на мероприятие можно не отходя от компьютера!

Электронный билет позволяет купить билет с максимальным комфортом. Здесь нет очереди в кассу и вы можете купить билет за 1 минуту прямо сейчас. Для этого нужно:

  • Выбрать место на схеме зала или выбрать количество входных билетов в фан зону;
  • Нажать кнопку "Оформить заказ";
  • Указать имя, адрес электронной почты, номер телефона;
  • Выбрать способ оплаты и доставки;
  • Внести данные банковской карты и завершить заказ.

Сумма за билеты спишется автоматически, а билет придет на почту через 1-2 минуты. Ваша задача распечатать билет или показать с экрана телефона перед входом в зал.

В 2019 году много интересных концертов, спектаклей и шоу, чтобы не пропустить что-то очень важное предлагаем ознакомиться с афишей города Харьков.

ASTROBLASTOMA состоится 21 апреля 2018, 18:00, суббота в Дворец студентов НЮУ им. Ярослава Мудрого. С помощью сервиса internet-bilet.ua, Вы сможете с легкостью забронировать, заказать и купить билеты на интересующий Вас концерт, спектакль, оперу, балет, мастер-классы, спортивные и детские мероприятия, оплатив их самым удобным для Вас способом: через интернет банковской картой VISA/MasterCard, наличными или курьером, если сделаете заказ билета c доставкой.

Вопрос? Ответ!
+