ШANA

22 августа, 20:00
Перейти к выбору билетов
Продажа остановлена

Описание

SHANA - ШANA - музична субстанція, що постійно знаходиться в пошуку нових змістів, розкриваючи їх завдяки різноманітним комбінаціям музичних стилів та аудіо-візуальних форм. Кожний виступ гурту – несподіваний та непередбачуваний експеримент. Як для глядача, так і для самих учасників.

Всього за півтора року концертної діяльності, ШANA дала життя трьом абсолютно різним програмам, виступаючи на кардинально різних майданчиках. Від стадіону до відкритого шатру на схилі гори, від національного театру до затишних акустичних клубів. Музичний стиль групи стрімко змінює свій напрямок, вишукуючи вектор, найближчий до душевних проявів самих творців.
Так і в цей раз, ШANA приготувала для публіки та самих себе дещо дійсне неочікуване, незнане.
І, зважаючи на те, що в складі учасників гурту сталися серйозні зміни, можна з впевненістю завірити, що на нас чекає свіжа хвиля абсолютно нової музики. Тим більше, що 22 серпня в ART AREA ДК гурт вперше зіграє свою нову україномовну програму, що стане основою другого альбому, який ШANA планує випустити вже наприкінці цього року. До цього ж, стало відомо, що гурт представить публіці нового музиканта – бас гітариста Івана Кондратова. Також в цей день на сцену вийдуть ударник Олександр Дробушевський, саксофоніст Сергій Савенко, голос та лідер гурту Катаріна Леонова, електронщик Андрій Горн, Олександр Гордєєв зіграє на гармоніці, а незрівняна Мохсіра Бону наповнить простір магією сакрального танцю.
Щоб впустити в себе мікс шаманського співу, казкового саксофону, невгамовних ритмів та басу, що проникає в самісіньке серце, достатньо опинитися 22 серпня о 20:00 в ART AREA ДК і відчути все власною душею. Адже ШANA – музику, яку треба бачити!

Купить билет на мероприятие можно не отходя от компьютера!

Электронный билет позволяет купить билет с максимальным комфортом. Здесь нет очереди в кассу и вы можете купить билет за 1 минуту прямо сейчас. Для этого нужно:

  • Выбрать место на схеме зала или выбрать количество входных билетов в фан зону;
  • Нажать кнопку "Оформить заказ";
  • Указать имя, адрес электронной почты, номер телефона;
  • Выбрать способ оплаты и доставки;
  • Внести данные банковской карты и завершить заказ.

Сумма за билеты спишется автоматически, а билет придет на почту через 1-2 минуты. Ваша задача распечатать билет или показать с экрана телефона перед входом в зал.

Подключайтесь к нашим каналам:

В 2018 году много интересных концертов, спектаклей и шоу, чтобы не пропустить что-то очень важное предлагаем ознакомиться с афишей города Харьков.

ШANA состоится 22 августа, 20:00 в Art-Area ДК. С помощью сервиса internet-bilet.ua, Вы сможете с легкостью забронировать, заказать и купить билеты на интересующий Вас концерт, спектакль, оперу, балет, мастер-классы, спортивные и детские мероприятия, оплатив их самым удобным для Вас способом: через интернет банковской картой VISA/MasterCard, наличными или курьером, если сделаете заказ билета c доставкой.

+ Вопрос FaQ Ответ