ДахаБраха

24 февраля, 19:00
цена: от 190 грн

Концерт гурту  ДахаБраха в Харкові — 24 лютого, 19:00

"ДахаБраха" — нове слово в історії світової музики. Проект, який не має у світі аналогів за силою ідеї. Який резонансно репрезентує  Україну за кордоном. "ДахаБраха" створена Владом Троїцьким в стінах театру "Дах" в середині  2000х. Молоді музиканти миттєво спрацювалися.

Сьогодні в їх активі налічується величезна кількість інструментів: басові барабани, перкусія, флейта, фортепіано, віолончель, джембе, акордеон, бугай, укулеле, губна гармоніка, кахон, дарбука, табла, діджеріду. І справляються із цим всім лише чотири пари рук. Три дівчини і хлопець видають вражаюче потужний етно-хаус. Водночас їхні пісні є покликом предків, небувалим за силою і драйвом, вони складні, мають багато прихованих сенсів. І слухачі з неприхованим задоволенням підтверджують це. Критики у своїх відгуках із захопленням характеризують їх діяльність як експеримент в області космології людської душі. Синтез пісенної творчості різних народів світу видає унікальне явище. А в сумі з тонко підібраними харизматичними образами це створює неповторне дійство.

Перший альбом вийшов в 2006му, щойно — їх шостий альбом, який має назву "Шлях". Сама "ДахаБраха" об'їздила півсвіту і ще трошки. Фірмові барабани, гуцульські шапки і тільки живий звук під час концерту творять зі слухачами щось неймовірне. За межею розуміння. На межі з чаклунством.  І за цим відчуттям хочеться повертатися знову.

24 лютого, 19:00, ККЗ «Україна»

Показать полностью...

Кликните на схему для выбора мест в зале!

Выбор сектора
250 - 290 грн Балкон мест в продаже: 280
290 - 540 грн Партер мест в продаже: 528

Другие даты тура этого исполнителя:

23 февраля, 19:30
Киев МЦКИ (Октябрьский дворец) цена: от 220 грн
Заказать билет Осталось билетов: 46
26 февраля, 19:00
Одесса Украинский музыкально- драматический театр им. В. Василько цена: от 120 грн
Заказать билет Осталось билетов: 146